HABERLER

Kollmorgen Motors’un düzenlediği Motor Eğitim Günleri, Ekim 2019’da Ankara’da gerçekleştirildi.

21-25 Ekim haftası boyunca Ankara'da farklı yerlerde gerçekleştirilen eğitimler kapsamında havacılık ve savunma sektöründe çalışan 250’nin üzerinde mühendisle bir araya gelindi. Yaklaşık 36 senedir motor tasarımı üzerinde çalışmakta olan ve bu konuda eğitimler veren Tom Wood bu eğitimler kapsamında bilgi ve tecrübesini katılımcılarla paylaştı.

Temel motor bileşenleri, motor seçimi, savunma ve havacılık alanında servo uygulamalar ve temel hesaplamalar ile başlayarak katılımcıların çalışma alanları ve bilgi seviyelerine göre değişiklik gösteren eğitim toplantıları memnuniyetle karşılandı.

Kollmorgen, dünya genelinde orijinal teçhizat üreticilerine hareket sistemleri ve bileşenlerinin lider sağlayıcısıdır. 100 yılı aşan hareket kontrolü tasarımı ve geliştirme deneyimiyle Kollmorgen, performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığında benzersiz çözümler sunar. Hareket konusunda birinci sınıf bilgi birikimi, standart ve özel ürünlerin üretimi ve entegrasyonuna dair deneyimi ile Kollmorgen, müşterilerine başarı için ihtiyaç duydukları rekabet avantajını sunmaktadır.