HABERLER

Comtech PST, X-bant radar uygulamaları için geliştirdiği galyum nitrür (GaN) amplifikatörünü tanıttı.

Melville, New York eyaletinde bulunan Comtech PST Corp., askeri izleme, hava trafik kontrolü, deniz aracı trafik kontrolü ve polis aracı hız tespitinde X-band radar uygulamaları için BPMC928109-1000 galyum nitrür (GaN) amplifikatör modelini tanıttı.

AB lineer tasarımı, 9,2 - 10,0 GHz frekans aralığında çalışıyor ve 10kW'a kadar olan güç seviyelerinde, geleneksel ikili dizilim ya da faz dizilimi yaklaşımlarını kullanan yüksek güçlü sistemlere entegrasyon için faz ve genlik kontrolü seçenekleri sunuyor.


Comtech PST planlanan teknoloji geliştirme yol haritasına uygun olarak, GaN tabanlı RF cihaz performansındaki en son gelişmelerle ileri düzeyde amplifikatör geliştirme çabalarında sahaya liderlik ediyor.

Bu X-band radar amplifikatörü, yüksek çıkış gücü dinamiği aralığı; yüksek verim; RF giriş ve çıkış sample dedektörleri; darbe genişliği ve görev faktörü koruması; termal ve yük voltajı sabit dalga oranı (VSWR) koruması; kontrol ve durum izleme için isteğe bağlı dijital arayüz; isteğe bağlı faz ve genlik kontrolü; faz dizilimli sistemler için yapı taşı olarak uygulanabilirlik özelliklerine sahip.