HABERLER

UTC Aerospace Systems’in düzenlediği üçüncü DB-110 Have Keşif Sistemi Kullanıcılar Konferansı, Ekim 2018’de Edinburgh, İskoçya’da gerçekleştirildi.

UTC Aerospace Systems, her iki yılda bir gerçekleştirilen ve “DB-110 Operatör Konferansı” olarak da bilinen kullanıcılar konferansını bu sene üçüncü kez gerçekleştirdi. Bu seneki etkinlik; Edinburgh, İskoçya’daydı. Hava sistemlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Raftery, “Müşteriler bu organizasyona önem veriyorlar çünkü bu etkinlik ürünle ilgili sevdikleri ve sevmedikleri özellikleri dile getirmeleri için bir fırsat oluyor. Toplantı sonrasında oluşturduğumuz aksiyon planını kendileriyle paylaşıyor ve sistemi en verimli kullanmamıza olanak verecek stratejileri tartışıyoruz,” dedi.

UTAS, bugün itibarıyla 70’den fazla DB-110 sistemini sahada kullanıma sunmuş bulunuyor. Dünya genelinde 17 farklı son kullanıcı bu ürünleri kullanmakta. Konferans, DB-110 kullanıcılarını bir araya getirerek operasyonel deneyimlerini paylaşmalarına olanak vermesi açısından önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor.